काठमाडौँ । प्रदेश नम्बर २ को स्थानीय तह निर्वाचनको जारी मतगणनाका क्रममा कांग्रेसले अग्रता कायमै राखेको छ । अहिलेसम्म मत परिणाम सार्वजनिक भएको स्थानीय तह, विजयीको नामावली यस प्रकार छ ।

-नेपाली कांग्रेस  

 जिल्ला      स्थानीय तह                        पार्टी                    प्रमुख                 उपप्रमुख

१    सिरहा     नवराजपुर गाउँपालिका        नेपाली कांग्रेस    विश्वमोहनप्रसाद यादव     शोभाकुमारी यादव
२    धनुषा     जनक नन्दिनी गाउँपालिका    नेपाली कांग्रेस    अब्दुल वारिक शेख       भारती कार्की
३    रौतहट    परोहा नगरपालिका             नेपाली कांग्रेस    शेख वकिल                सुगान्धी गिरी
४    बारा       करैयामाई गाउँपालिका         नेपाली कांग्रेस    भूवनेश्वर चौधरी           चित्ररेखा चौधरी
५    सर्लाही    धनकौल गाउँपाालिका          नेपाली कांग्रेस    रामआश्रय साह           अकली सहनी
६    धनुषा      औराही गाउँपालिका            नेपाली कांग्रेस     ब्रह्मदेव यादव           मिरा सहनी
७    सिराहा     विष्णुपुर गाउँपालिका          नेपाली कांग्रेस    लिलाम्बर यादव         जन्जिरादेवी यादव
८    सप्तरी     बेल्ही चपेना गाउँपालिका      नेपाली कांग्रेस    परमानन्द यादव         पुष्पमाला कुमारी मण्डल
९    सर्लाही     रामनगर गाउँपालिका          नेपाली कांग्रेस    कृष्णप्रसाद बर्मा         नितुदेवी यादव
१०    धनुषा     धनौजी गाउँपालिका            नेपाली कांग्रेस    बद्रीनारायण सिंह        रामवती देवी मण्डल
११    सर्लाही     हरिपूर्वा नगरपालिका         नेपाली कांग्रेस    शियाराम राय    –
१२    धनुषा     क्षिरेश्वर नाथ नगरपालिका     नेपाली कांग्रेस     योगेन्द्र पन्जियार       रचना श्रेष्ठ
१३    रौतहट   चन्द्रपुर नगरपालिका           नेपाली कांग्रेस     रामचन्द्र चौधरी
१४    पर्सा      पर्सागढी नगरपालिका         नेपाली कांग्रेस     लोकनारायण यादव     अर्चना चौधरी
१५    सिरहा   कल्याणपुर नगरपालिका       नेपाली कांग्रेस     सूर्यनाथ मण्डल         रोहीणीकुमारी यादव

 नेकपा एमाले 
१    पर्सा       पटेर्वा सुगौली                              नेकपा एमाले    हरिनारायण चौधरी    ममता चौधरी
२    धनुषा     मुखियापट्टि मुसरनिया गाउँपालिका    नेकपा एमाले    मनोजकुमार यादव    मीरादेवी महता
३    सप्तरी    सप्तकोशी नगरपालिका                  नेकपा एमाले    उत्तमकुमार शर्मा     आशा चौधरी
४    धनुषा     बाटेश्वर गाउँपालिका                      नेकपा एमाले    डम्बरबहादुर राउत    प्रमिला देवी
५    सिरहा    नरहा गाउँपालिका                         नेकपा एमाले    रामशरण यादव        गुलावदेवी चौधरी
६    सिरहा    सखुवानान्कारकट्टी गाउँपालिका        नेकपा एमाले     केदारनाथ यादव विजयी

  – माओवादी केन्द्र                                                         
१    सिरहा      कर्जन्हा गाउँपालिका         माओवादी केन्द्र    गंगा पासवान          ज्ञानकुमारी श्रेष्ठ
२    सिरहा      अर्नमा गाउँपालिका          माओवादी केन्द्र    ठकु महतो कोइरी    शिवावति मुखिया
३    पर्सा         ठोरी गाउँपालिका            माओवादी केन्द्र    पिएल श्रेष्ठ              शान्ति थिङग
४    सिरहा      औराही गाउँपालिका         माओवादी केन्द्र    सिद्धार्थ यादव    –
५    रौतहट      मौलापुर नगरपालिका       माओवादी केन्द्र    रिनाकुमारी साह      शंकर जैसवाल
६    महोत्तरी     गौशला नगरपालिका        माओवादी केन्द्र     शिवनाथ महतो     आशा लामा
७    महोत्तरी     संसी गाउँपालिका           माओवादी केन्द्र     फारुक शेख          नगिनादेवी यादव
८    सिरहा       मिर्चैया नगरपालिका        माओवादी केन्द्र     श्रवणकुमार यादव
९    पर्सा         जगरनाथपुर गाउँपालिका  माओवादी केन्द्र     जालिम मियाँ
१०    पर्सा        छिपहरर्मा गाउँपालिका     माओावादी केन्द्र     मनोज गुप्ता

-संघीय स.फोरम 
१    सिरहा     विष्णुपुर गाउँपालिका          संघीय स.फोरम    जागेश्वर यादव (१९४०)    अलरादेवी सिंह (२००७)
२    सिरहा     भगवानपुर गाउँपालिका       संघीय स.फोरम    बेचनप्रसाद यादव          सितादेवी यादव
३    सर्लाही    पर्सा गाउँपालिका               संघीयस.फोरम    किसुनदेव राय              इन्द्रकला देवी
४    महोत्तरी   सोनमा गाउँपालिका           संघीय स.फोरम    राजकुमार यादव           विभाकुमारी साह
५    पर्सा       बिन्दबासिनी गाउँपालिका     संघीय स.फोरम    श्रीलाल साह
६    बारा      पचरौता नगरपालिका          संघीय स.फोरम     रमेशकुमार यादव
७    सप्तरी    तिरहुत    संघीय स.फोरम    हेमन्त बहरखेर
८    रौतहट   देवाही गोनाही नगरपालिका   संघीय स.फोरम    धर्मेन्द्र झा
९    धनुषा     गणेशमान चारनाथ नगरपालिका  संघीय सं फोरम    रामबाबर यादव

– राजपा नेपाल   
१    धनुषा      हंसपुर गाउँपालिका      राजपा नेपाल      रामज्ञान मण्डल (३३२०)   रेणु झा (३२७६)
२    सर्लाही    कौनेडा गाउँपालिका     राजपा नेपाल      रामप्रसाद राय (३२४४)    सुनिता देवी (३१९०)
३    सप्तरी    डाक्नेश्वरी गाउँपालिका    राजपा नेपाल      शिवनारायण साह         इन्दुदेवी यादव
४    बारा       देवताल गाउँपालिका     राजपा नेपाल      चन्दनकुमार सिंह          राजपति देवी
५    महोत्तरी  महोत्तरी गाउँपालिका     राजपा नेपाल      सुनिल राय यादव          सीतादेवी
६    सर्लाही    ब्रह्मपुरी गाउँपालिका     राजपा नेपाल      विनोदकुमार साह          गीता देवी
७    सप्तरी    रुपनी गाउँपालिका        राजपा नेपाल     हरेराम यादव                बेचनी देवी सरदार
८    महोत्तरी  मटिहानी नगरपालिका    राजपा नेपाल     हरीप्रसाद मण्डल            शिवो देवी

-लोकतान्त्रिक फोरम  
१    रौतहट    इशनाथ नगरपालिका    लोकतान्त्रिक फोरम    सन्तोष मेहता         इस्मेयारा खातुन
२    सर्लाही    विष्णु गाउँपालिका       लोकतान्त्रिक फो       जवाहरलाल यादव    उषा देवी
 -नेपाली जनता दल 
१    पर्सा    कालिकामाई गाउँपालिका    नेपाली जनता दल    नुथनी कुशवाह    –

Please follow and like us:

Comments